آموزشگاه زبان انگلیسی کلام

به وبلاگ آموزشگاه کلام خوش آمدید.

معرفی کتاب های مورد استفاده آموزشگاه
نویسنده : kalam - ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢۸
 

مجموعه آمریکن هدوی برای آموزش زبان انگلیسی آمریکایی از مبتدی تا پیشرفته و برای نوجوانان و بزرگسالان است. بالابردن اعتماد نفس و آشنایی با پایه های اساسی یادگیری زبان از ویژگی مجموعه حاضر می باشد و شامل متون کاربردی در زندگی روزمره، واژگان جدید، دستور زبان، توسعه مهارت خواندن و ... است.

فهرست مجموعه آموزشی  :
 
MP3 CD   Student Book  
Workbook   Audio CD  
Multi-ROM  Teacher book  

American Headway Second Edition

 

    Lets Go Student Book

مجموعه حاضر برای کودکانی که تازه شروع به یادگیری زبان کرده اند است. از ویژگی های این مجموعه برنامه درسی مبتنی بر دستور زبان و با دیالوگ های مشخص است. مجموعه حاضر شامل کتاب دانش آموز، کتاب تمرین، کتاب معلم، کتاب داستان، فلش کارت و سی دی می باشد.

 

فهرست مجموعه آموزشی  :
 
Student book  MP3 CD 
Workbook  CD ROM 
  Teacher book 
            

American Get Ready

  

این مجموعه به آموزش الفبا و نوشتن الفبا و اعداد پرداخته است. از ویژگی های این مجموعه می توان از آموزش پایه و اساس زبان انگلیسی و گفتن و درک واژگان اولیه انگلیسی و آموزش تعداد کمی از اصطلاحات مفید می توان نام برد.

 

فهرست مجموعه آموزشی  :
 
MP3 CD  Student Book 
Workbook 

Teacher book   

   

کتاب حاضر مجموعه ی داستان برای هر چهار سطح می باشد. هدف این کتاب آموزش در خواندن، آموزش های شنیداری و درک مطلب می باشد.این کتاب در آموزشگاه کلام در کلاس های Head way مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تداخلات موزاییک، نسخه 4 که به تازگی تجدید نظر در سطح پنج، چهار مهارت جامع ESL / EFL سری طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای محتوای علمی است.تم ها در سراسر سطح مهارت یکپارچه و سطوح در سراسر رشته مهارت بیان شده است. این مجموعه ترکیبی از فعالیت های ارتباطی با تمرینات مهارت سازی برای افزایش موفقیت تحصیلی دانش آموزان است.